Edasi-tagasi lennupiletid talveks Helsingist Namiibiasse al 460€
5. sept 15:17

Hetkel võid leida soodsa hinnaga lennupiletid talveks Namiibiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist on saadaval al 460€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab jaanuaris-veebruaris. Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi läbi skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad Lufthansa.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Namiibias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Windhoekis või mujal Namiibias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID HELSINGIST NAMIIBIASSE

Helsingi-Windhoek-Helsingi alates 460€

Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi läbi skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad Lufthansa.com.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased