Edasi-tagasi lennupiletid talveks Tallinnast Cancuni alates 564€
12. sept 13:13
Cancun
Rannapuhkus

Turkish Airlines pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid talveks Mehhikosse. Edasi-tagasi Lennupiletid Tallinnast Cancuni on saadaval alates 564€ eest. Ohtralt soodsa hinnaga lennukuupäevi leiab jaanuarist aprillini. Lennud on mõlemal suunal mugava ümberistumisega Istanbulis. Lennupiletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas!

Saadavus on väga hea! Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi läbi skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Cancunis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Cancunis või mujal Mehhikos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST CANCUNI

Tallinn-Cancun-Tallinn alates 564€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi skyscanneri.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased