Edasi-tagasi lennupiletid talvel Tallinnast Lapimaale alates 122€
5. okt 2022 15:05

Läti lennufirma airBaltic pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Lapimaale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kittilässe on saadaval alates 122€ eest ning lennud toimuvad 1x nädalas laupäeviti.. Soodsad hinnad on saadaval talvekuudel vahemikus jaanuar - märts 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 139€.

  • Kittilä asub Lapimaal, ca 200km põhjapolaarjoonest kõrgemal. Põhja-Soomes on palju avastamisväärseid paiku, näiteks paikneb Kittiläst põhjas Levi suusakuurort (15km) ja lõunas Rovaniemi Jõuluvana küla (160km).*

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Lapimaal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Lapimaal või mujal Soomes, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID AIRBALTICUGA LAPIMAALE

Tallinn-Kittilä-Tallinn alates 122€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Kittilä (KTT), hinnad alates 139€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt.

Näide airBaltic.com:

Näide Momondo.ee:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased