Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mehhikosse alates 457€
17. mai 2022 09:30

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Mehhikosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Cancuni ning Mexico Citysse on saadaval alates 457€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab talveks. Lennupiletite hinna sees on nii toitlustamine lennufirmade pardal kui äraantav pagas. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

NB! Tulenevalt lennuplaanist on osadel kuupäevadel pikk ümberistumine päevasel ajal Istanbulis, mis annab ka võimaluse Istanbuliga tutvumiseks.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Mehhikos

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Mehhikos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST MEHHIKOSSE

Tallinn-Cancun-Tallinn alates 457€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Tallinn-Mexico City-Tallinn alates 457€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased