Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Phuketile alates 594€
7. dets 2022 14:49
Phuket
Rannapuhkus

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Phuketile. Ühe ümberistumisega lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 594€ eest. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel on kiired ümberistumised. Kuna Turkish Airlinesi tuleviku lennuplaanid pole kivisse raitud, siis võib juhtuda et ümberistumiste pikkused muutuvad. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine lennufirma pardal ja saadavust leiab tuleva aasta sügiseks.

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Loe ka kogemust Turkish Airlinesiga reisiplaanide muutumisel SIIT

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

LENNUPILETID TURKISH AIRLINESIGA TALLINNAST TAI KUNINGRIIKI

Tallinn-Phuket-Tallinn alates 594€

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 620€. Parima hinnaga lennupileteid leiab otsides endale huvipakkuvaid lennupileteid läbi Skyscanneri

Hotellipakkumised Tai Kuningriigis

Parima hinnaga hotellipakkumised Phuketil ja mujal Tai Kuningriigis leiad üles majutushindade võrdlusportaalist Booking.com

NAUDI PUHKUST KÜLALISLAHKES GRUUSIAS

Gruusia on maa täis ilu ja traditsioone. Ükskõik, millisel aastaajal ning millist Gruusia osa külastad, ole valmis nägema paljut uut ning kogema erakordseid seiklusi. Vaata rohkem Gruusia kohta SIIT.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased