Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Vietnami alates 524€
4. okt 2022 15:25
Ho Chi MinhHanoi
Jõulud/Aastavahetus
Eksootika
Rannapuhkus

Turkish Airlines pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Vietnami. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ho Chi Minh Citysse ja Hanoisse on saadaval alates 524€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab novembris ja detsembris (kaasa arvatud veetmaks jõulud Vietnamis). Miinuseks on tulenevalt lennuplaanist vähemalt ühel suunal päevasel ajal pikem ümberistumine Istanbulis, mis annab ka võimaluse Istanbuliga tutvumiseks (Turkish Airlines pakub ka tasuta linnatuure!). Samas on võimalik vältida pikki ümberistumisi multi-city lennupiletitega marsruudil Tallinn-Ho Chi Minh City//Hanoi-Tallinn, tõime allpool välja ka võimalikud lennukuupäevad. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Vietnamis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Vietnamis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST VIETNAMI

Tallinn-Ho Chi Minh City-Tallinn alates 562€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, kus kõikide lennupiletite hinnad on kuni 600€.Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Tallinn-Hanoi-Tallinn alates 524€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, kus kõikide lennupiletite hinnad on kuni 600€.Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

OPEN-JAW VARIANT

Vältimaks pikki ümberistumisi Istanbulis on võimalik kasutada multi-city lende alustamaks oma reisi Ho Chi Minh Cityst ning tegemaks tagasilend Hanoist.

Tallinn-Ho Chi Minh City//Hanoi-Tallinn alates 582€

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased