Finnair: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Los Angelesse 573€
30. mai 16:15

Finnair pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid Californiasse. Ühe ümberistumsiega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Los Angelesse on saadaval alates 573€ eest ning hea hinnaga ja kiire ümberistumisega lennupileteid leiab septembrist kuni märtsini. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Californias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Los Angeleses või mujal Californias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST LOS ANGELESSE

Tallinn- Los Angeles -Tallinn alates 573€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased