Flixbusi kampaania: bussipiletid Tallinnast Riiga ja Vilniusesse alates 8€
24. nov 2022 16:37

Flixbus pakub hetkel suurepärase hinnaga bussipileteid Riiga ja Vilniusesse. Üheotsa bussipiletid on saadaval alates 8€ eest (edasi-tagasi 16€). Bussid Tallinnast ja Pärnust väljuvad mitu korda päevas. Soodsaima hinnaga bussipileteid Riiga leiab reisimaks detsembris. Väga hea saadavus on soodsatele bussipiletitele Vilniusesse - kuni märtsini välja. Toome allpool välja vaid väikse valiku saadaolevatest soodsa hinnaga näidiskuupäevadest nädalalõpu reisideks ning soovituse ka hea hinnaga hotellitoast.

FLIXBUSI BUSSIPILETID RIIGA

Piletite broneerimiseks mine otse bussifirma Flixbus.ee kodulehele ning sisesta endale huvipakkuv marsruut ja kuupäevad.

Bussipiletid Riiga al 8€

Saadavus on suurepärane ka teisteks kuupäevadeks ning ka algusega Pärnust.

Hotellipakkumised Riias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Riias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 02.12-04.12 (2 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Riia kesklinna neljatärni hotellis maksab 2 ööks kokku 143€ ehk 72€/per person.. Lisainfo ja broneerimine.

FLIXBUSI BUSSIPILETID VILNIUSESSE

Bussipiletid Vilniusesse al 8€

Saadavus on suurepärane ka teisteks kuupäevadeks ning ka algusega Pärnust.

Hotellipakkumised Vilniuses

Meie soovitus näidiskuupäevadel 02.12-05.12 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Vilniuse kesklinna neljatärni hotellis maksab 3 ööks kokku 196€ ehk 98€/per person.. Lisainfo ja broneerimine.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased