Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Montenegrosse alates 191€
6. sept 2023 19:41

LOT Polish Airlines pakub hetkel väga hea kampaaniahinnaga lennupileteid Montenegrosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Podgoricasse on saadaval alates 191€ eest ning saadavust leiab oktoobrist kuni jaanuarini 2024, sealhulgas veetmaks Montenegros ka aastavahetust. Kõikidel meie poolt välja otsitud lendudel on mõlemal suunal üks mugav ümberistumine Varssavi lennujaamas. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna LOT.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

Hotellipakkumised Montenegros

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Podgoricas või mujal Montenegros, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 13.10-17.10 (4 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles imelise asukohaga Podgorica hotellis maksab 4 ööks kokku 271€ ehk 136€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID MONTENEGROSSE

Tallinn - Podgorica - Tallinn alates 191€

Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 220€. Saadavus on suurepärane ka teistel kuupäevadel vahemikus oktoober-jaanuar.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased