Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Java saarele Jakartasse vaid 650€
8. märts 2023 16:52

Turkish Airlines pakub hetkel atraktiivse hinnaga lennupileteid sel kevadel Indoneesiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast pealinna Jakartasse on saadaval alates 650€ eest. Soodsaid lennupileteid leidub märtsis-aprillis 2023. Lennupiletite hinna sees on 30kg äraantav pagas ning toitlustamine lennukite pardal. Miinuseks on tulenevalt lennuplaanist mõnel juhul ühel või mõlemal suunal pikem transiitpeatus Istanbulis. Turkish Airlinesi poolt pakutavate tasuta majutusvõimaluste ja Istanbuli linnatuuri tingimustega tutvu täpsemalt SIIN. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Jakartast saab edasi lennata vägagi soodsate otselendudega näiteks erinevatesse paikadesse Indoneesiasse (Bali, Lombok, Sulawesi, Sumatra), Malaisiasse (Kuala Lumpur, Singapur) ja Filipiinidele (Manila).

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Indoneesias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Jakartas või mujal Indoneesias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID INDONEESIASSE

Riia - Jakarta - Riia alates 650€

Leidub erinevate ümberistumistega lende:

Toome välja soodsad näidiskuupäevad, saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel vahemikus märts-aprill 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased