Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Lõuna-Portugali alates 148€
27. märts 20:12

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Lõuna-Portugali, Algarve piirkonda. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Farosse on saadaval alates 148€ eest. Kõik lennud on ühe kiire ümberistumisega Frankfurdis. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembris-detsembris, sealhulgas ka jõulud. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

HOTELLIPAKKUMISED LÕUNA-PORTUGALIS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Faros või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 18.12-25.12 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega rõduga stuudiokorter kahele selles mereäärses 4* majutuskompleksis, ümbritsetud jahisadamast ja välibasseinidest, maksab nädalaks ajaks kokku 392€ ehk 196€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID LÕUNA-PORTUGALI

Riia - Faro - Riia alates 148€

Toome allpool välja valiku näidiskuupäevi, kus kõik lennupiletid on hinnaga kuni 200€. Soodsaid lennupileteid leidub väga hea kuupäevavalikuga novembris-detsembris.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased