Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lapimaale alates 54€
1. nov 2023 18:39

Hetkel leiab suurepärase hinnaga lennupileteid Põhja-Soome, Lapimaale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kittilässe on saadaval alates 54€ eest. Lendudel on üks kiire ümberistumine Riias või Tamperes. Toome allpool välja näidiskuupäevad reisimiseks nädalaseks reisiks vahemikus jaanuar kuni märts 2024. Saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Kittilä asub Lapimaal, ca 200km põhjapolaarjoonest kõrgemal. Põhja-Soomes on palju avastamisväärseid paiku, näiteks paikneb Kittiläst põhjas Levi suusakuurort (15km) ja lõunas Rovaniemi Jõuluvana küla (160km).

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral kiirustada!

Vaata kõiki suurepäraste kampaaniahindadega lennupileteid SIIT.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

Hotellipakkumised Lapimaal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Lapimaal või mujal Soomes, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi koduleheleoma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

LENNUPILETID LAPIMAALE

Tallinn - Kittilä - Tallinn alates 54€

Toome allpool välja näidiskuupäevad nädalaseks reisiks. Lennud toimuvad E, R, L ning soodsate lennupiletite saadavus on väga hea jaanuar-märts 2024.

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased