Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Veneetsiasse alates 42€
21. dets 2023 21:36
VeneetsiaItaalia
Linnapuhkus

Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Itaaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Veneetsia Treviso lennujaama on saadaval alates 42€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimiseks detsembrist veebruarini. Võimalus veeta Veneetsias aastavahetus, pikk nädalalõpp või avastada Põhja-Itaaliat pikemal reisil, näiteks talvereis Dolomiitide mäestikku.

Kuidas saab Treviso lennujaamast Veneetsiasse? Loe SIIT

Oleme allpool välja toonud võimaluse iseseisvalt broneerides saada nädalavahetuse reis Veneetsiasse kahele hinnaga 131€/in, sisaldades 16.02 - 18.02 lennupileteid ja 2 ööd kaunis hotellis Hotel & Residence Venezia 2000.

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiauto otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade hinnavõrdlusportaalist Rentalcars.com

MAJUTUSPAKKUMISED VENEETSIAS

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Veneetsias või mujal Itaalias, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

OTSELENNUD VENEETSIASSE

Tallinn - Veneetsia (Treviso) - Tallinn alates 42€

  • Saadavust leiab vahemikus detsember-veebruar
  • Leidub lennupileteid veetmaks aastavahetust ja pikka nädalalõppu
  • Soodsa hinnaga lennupileteid leiab hea valikuga ka teistel kuupäevadel
  • Kõikidel meie poolt välja otsitud lennupiletid on hinnaga kuni 73€
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Skyscannerist:

PIKK NÄDALAVAHETUS VENEETSIAS

Broneerides eraldi nii majutuse kui lennupiletid, saab kahekesi reisides pika nädalavahetuse Veneetsia avastamiseks kätte alates 131€ eest inimese kohta!

HIND KOKKU 131€/per person reisides kahekesi.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased