Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malagasse alates 132€
25. mai 20:56
Malaga
Rannapuhkus
Linnapuhkus

Star Alliance lennufirmad pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Lõuna-Hispaania rannikule, Andaluusiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malagasse on saadaval alates 132€ eest. Soodsa hinna ja ühe kiire ümberistumisega lennupileteid on allpool välja toodud alates juunist kuni detsembrini. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Malagas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Malagas või mujal Lõuna-Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 06.06-13.06 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega apartment kahele selles Malaga kesklinna majutuses maksab 7 ööks kokku 620€ ehk 310€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST MALAGASSE

Tallinn - Malaga - Tallinn alates 132€

Toome allpool välja kõige soodsamad lennupiletid alates juunist kuni detsembrini. Mõnevõrra kallima hinnaga lennupiletite saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased