Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Horvaatiasse alates 161€
5. apr 2023 21:27

Hetkel võib leida väga hea hinnaga lennupileteid Horvaatia pealinna. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Zagrebisse on saadaval alates 161€ eest. Soodsaid lennupileteid leidub mais-juunis. Ühe kiire ümberistumisega lennupileteid pakuvad nii Lufthansa kui ka LOT. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad kas Lufthansa.com või LOT.com kodulehele.

HOTELLIPAKKUMISED HORVAATIAS

Parima hinnaga hotellipakkumised Zagrebis ja mujal Horvaatias leiab üles läbi majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 05.05-11.05 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Zagrebi südalinna hotellis maksab 6 ööks kokku 613€ ehk 307€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID HORVAATIASSE

Tallinn - Zagreb - Tallinn alates 161€

Toome välja soodsaid näidiskuupäevi mais-juunis, aga saadavus on suurepärane ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad kas Lufthansa.com või LOT.com kodulehele.

Ulatuslik reisikindlustus, tasuta sissepääs lennujaamade ootesaalidesse:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased