Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Amalfi rannikule alates 146€
28. märts 19:36
NapoliItaalia
Rannapuhkus
Linnapuhkus

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hea hinnaga lennupileteid Lõuna-Itaaliasse, Amalfi rannikule. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Napolisse on saadaval alates 146€ eest.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

MAJUTUSPAKKUMISED AMALFI RANNIKUL

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Napolis või mujal Amalfi rannikul, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 13.04-17.04 (4 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles mugavustega hotellis, Napoli linnast väljas, maksab 4 ööks kokku 405€ ehk 203€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

Advertisement

LENNUPILETID AMALFI RANNIKULE

Tallinn - Napoli - Tallinn alates 146€

  • Soodsaid lennupileteid on vahemikus aprill-juuni, september-oktoober
  • Kõik meie poolt välja otsitud lennupiletid on hinnaga kuni 200€
  • Saadavus on olemas ka teistel kuupäevadel
  • Lennud on ühe kiire või päevase pikema ümberistumisega
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäited Momondo.ee:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased