trip-krainetrip-ukraine-dark

Italotreno rongipiletid Itaalias kuni 40% soodsamad

Trip.ee on viimasel ajal avaldanud ohtralt sooduspakkumisi Itaaliasse ning toome nüüd ka välja sooduspakkumise reisimaks rongidega erinevate Itaalia linnade vahel. Nimelt on Itaalia rongifirmal .italo hetkel käimas kampaania, kus saab sooduskoodiga rongipileteid kuni 40% tavapärasest soodsamalt. Sooduskoodi sisestamiseks tuleb minna Italotreno kodulehele ning sisestada promokoodi reale SOGNO ning otsides näeb kohe soodushinnaga rongipileteid. Vaata lähemalt Italotreno kodulehel: . Sooduskood on kehtiv kuni 16.05.

Soodsad lennupiletid Tallinnast Itaaliasse üles SIIT

Reisikindustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

SOODSAD RONGIPILETID ITAALIAS

Broneerimiseks ning otsimiseks mine Italotreno.it ning sisesta sooduskood SOGNO Mõningad näited marsruutidest ja hindadest:

Italotreno marsruutide kaart: