Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist USA Neitsisaartele alates 348€
10. nov 2022 15:21

Hetkel leiab suurepärase hinnaga lennupileteid eksootilistele Kariibi meres asuvatele Neitsisaartele. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Saint Thomase saarele on saadaval alates 348€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid toome allpool näidiskuupäevadena välja novembris ja jaanuarist aprillini 2023. Tulenevalt lennuplaanist on mõni ümberistumine pikem, mistõttu on vaja veeta öö mõnes USA linnas. Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri.

Vaata ka:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Neitsisaartel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Neitsisaartel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID STOCKHOLMIST NEITSISAARTELE

Stockholm - Saint Thomas - Stockholm alates 348€

Toome välja soodsamad näidiskuupäevad vahemikus november ja jaanuar-aprill 2023. Saadavus on hea ka teistel kuupäevadel, leia parima hinnaga lennupiletid läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased