Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Toskaanasse alates 112€
20. dets 2022 21:37

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Toskaanasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Firenzesse on saadaval alates 112€ eest. Soodsa hinnaga lennupiletid toome allpool välja alates jaanuarist kuni septembrini 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna otse lennufirma Lufthansa.com kodulehele ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 132€.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Toskaanas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Firenzes või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 06.05-10.05 (4 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Toskaana piirkonna majutuses maksab 4 ööks kokku 236€ ehk 118€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST TOSKAANASSE

Tallinn-Firenze-Tallinn alates 112€

Toome välja soodsamad ja ühe kiire ümberistumisega näidiskuupäevad, hea saadavus on ka teistel kuupäevadel. Allpool väljatoodud lennupiletite hinnad on kuni 150€. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad otse Lufthansa.com

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased