Lennupiletid Helsingist Los Angelesse al. 321€

SAS ja Norwegian pakuvad soodsaid lende Helsingist USA Läänerannikule Los Angelesse. SAS-i lendude saadavus perioodil 15.11.2017 – 10.03.2018 (viimane tagasilennu kuupäev 20.03) hinnaga 373€ on suurepärane, v.a. jõulude ja aastavahetuse periood. Enamasti leiab hinda kõikidel päevadel, v.a. pühapäevased lennud. Lennud on ühe kiire vahemaandumisega Stockholmis. SAS-i müük kestab kuni 24.09. Norwegiani hinnad algavad 321€, kuid nii soodsa hinnaga pileteid on vaid valitud kuupäevadel 2018. a. alguses. Lennud on vahemaandumisega kas Londonis või Stockholmis.

Septembri jooksul 5% boonuseid booking.com-ist
Bonusway.ee kaudu kogud veebiostudelt raha tagasi. Kui liiitud selle lingi abil bonusway.ee/trip , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks veel ka 3 eurot tervitusboonust!

Helsingi – Los Angeles – Helsingi al. 321€

Näidiskuupäevad:

Reisikindlustus
Reisikindlustusega oled reisiüllatusteks alati valmis. Sõlmi leping PZU e-poes  ja saad kuni 15% soodustust!

Lennupiletid
Tegemist on näidiskuupäevadega. SAS-i lendude saadavus on suurepärane ka teistel päevadel. Broneeri lennupiletid toodud linkide kaudu või leia piletid endale sobivatel päevadel Momondos.

Hotellid
Hotellide hindu võrdle hinnavõrdlusportaalis Hotelscombined.

Autorent
Rentalcars koondab endas üle 750 erineva firma rendiautod ning leiab nende seast parima hinnaga auto! Vaata pakkumisi Rentalcars.com.