Lennupiletid Turkish Airlinesiga Tallinnast Phuketile al 467€

Hetkel võimalik soetada lennupiletid Turkish Airlinesiga Tallinnast Phuketile. Tõime allpool välja näidiskuupäevad hinnaga 477€, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Soodsaid lennukuupäevi leiad 2019. lõpuks ning märtsist juunini.

Phuketile lennates toimub reeglina tulenevalt lennuplaanist pikem ümberistumine Istanbulis. Turkish Airlines annab lennuplaanist tuleneva pikema ümberistumise puhul sulle tasuta hotellitoa ja transfeerid ning lisaks saad võimaluse ka avastada Istanbuli. Parima hinnaga lennupiletid leiad hõlpsasti üles läbi skyscanneri.

NB: võimalik on ka soetada lennupiletid sinnalennuga Phuketile ning tagasilennuga Bangkokist (hinnad al 467€). Sellisel juhul jääb ära pikk transiitpeatus tagasiteel Istanbulis. Näited selliste piletite kohta leiad pakkumise lõpuosas!

Kui oled minemas Phuketile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.

Hotellipakkumised Phuketil
Parima hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

TURKISH AIRLINESI LENNUPILETID TALLINNAST TAISSE

Tallinn-Phuket-Tallinn alates 477€
Tulenevalt lennuplaanist, toimub minnes pikem transiitpeatus Istanbulis. Enam kui 12h ümberistumise puhul pakub Turkish Airlines tasuta hotellitube Istanbulis, mis annab võimaluse ka Istanbuliga tutvumiseks. Lisainfo ja teiste tripikate kogemused tasuta öömaja kohta leiad foorumiteemast: Turkish airlines ja tasuta ööbimine

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või sisesta endale sobivad lennukuupäevad skyscanneri.

OPEN-JAW VARIANT

Alusta oma reisi Phuketilt ning tee tagasilend Bangkokist. Selliste piletite ostmiseks tuleb kasutada skyscanneris "multy-city" otsingut.

Tallinn-Phuket//Bangkok-Tallinn alates 467€