Turkish airlines ja tasuta ööbimine

Hääd inimesed! Kas keegi siinviibijatest on kasutanud võimalust, mida pakub Turkish Airlines- nimelt connecting lendude puhul , kui lendude vahe üle 10 tunni, lennufirma pakutavat tasuta ööbimist hotellis? Kuidas see ikkagi toimib? Kas kellegi on kogemusi? Ei ole varem Türgi kaudu kuhugi lennanud, kuid nüüd tuleb seda teha

1
23
...
10

Toimis väga hästi ja kiirelt. Peale passikontrolli läksin Turkish Airlines'i Hotel Desk'i ja juba 10 minutit hiljem olin Shuttle Bussi peal ja teel hotelli.

3
0

Toimib küll kuid eeldab seda et antud päeval ei ole paremat ühendust samast kohast.

0
0

Suur tänu vastuste eest! Niiet siis ette ei pea broneerimahotellikohti? Nii saan ma aru

0
0

Ei pea borneerima. Aga ole kindel et samal päeval ei oleks paremat ühendust, st hilisemat. Siis nad ei anna.

0
0

Jah meil ja ka teistel eestlastel oligi eelmine kord Bangkokist tulles selline jama, et meie ööbimist ei saanud, sest samal päeval tuli ka teine lend.

0
0

Kuldreegel: kaks rahvusvahelist lendu, millel on otseselt TK lennugraafikust põhjustatud üle 10-tunnine vahepeatumine. Kui räägime Euroopa lendudest, siis võib juhtuda, et broneerimissüsteem näitab viimast hilisõhtust lendu X pealinnast Istanbuli ja selle järgneb hommikul väljumine Tallinna. Sellisel juhul tasub kontrollida, kas järgmise kuupäeva sees ei lähe varahommikust lendu. Kui läheb, siis loomulikult hotel deskist tuleb eitav vastus.

Üldpildis jääb tasuta ööbimise võimalust vähemaks, see tuleneb TK tihenevast graafikust, näiteks Aasia suunal rohkem väljumisi Tokyosse jne.

1
0

Jah just. Kui aga 10 tunnine jääb päevasele ajale, siis tasuta Istanbuli tuur antakse ikka. Soovitan seda ka.

2
0

Kas ma saan siis õieti aru, et kui minu lend väljub BKK kell 11:10 ja maandub IST kell 17:05, siis ma ei saa ööbimist, kuna BKK-IST väljub veel ka teine lend kell 23:45-05:40?

Kas vähemalt kohvrid saab otse edasi saata, või peab need IST välja võtma?

0
0

Jah, põhimõtteliselt küll. Et kui on parema ühendusega lend siis ei saa. Kotid saadetakse BKK-st otse sihtkohta, seega nende pärast pole vaja põdeda.

0
0

Läksime Tallinnast Zürichisse 31 detsembril. TLL-ZRH või vastupidi on graafik alati nii et viimane lennuk edasi on juba läinud. Jõudsime lennujaama, leidsime hotel deski üles ja saime ka neile oma piletid anda ja siis oodata ca poolteist tundi. Sealt viidi bussiga hotelli ja samuti järgmine päev tagasi, väga mugav. Napilt enne keskööd jõudsime linna sõprade juurde :) Lend ise saabus peale kella 20:00.

Hotell oli http://www.akgunhotel.com/ Viis tärni, aga Euroopa mõistes väga tubli kolm. Sambaid jms sisearhitektuuris on aga noh :) Muidu väga viisakas, teenindajad abivalmid, puhas, hommikusöök rikkalik. Ainult et natuke väsinud on teine. Tagantjärgi vaatasime, et oleks saanud türgi või soome sauna ka minna aga eks siis järgmine kord.

0
0

Hotell oli http://www.akgunhotel.com/ Hotelli asukoht on küll suht karupepus, aga samas on transport seal mugav ja odav.

0
0

Turkish Airlines kasutab tihti järgnevaid hotelle: Radisson Blu Airport Hotel Courtyard by Mariott DoubleTree by Hilton Hilton Garden Inn WOW Hotel Mõned kohalikud 5* hotellid, mis tegelikkuses tärnide standarditele kohe kindlasti ei vasta.

Neil on küll teatav prioriteetide nimekiri ehk loomulikult 5* Hiltonisse pannakse siis, kui mõned odavamad hotellid on rahvaga täidetud. Üldiselt on see reisija jaoks täielik loterii ja mingeid garantiisid või hotellide broneeringuid pole võimalik ette teha. Samas on see täiesti mõistetav ja selline ööbimise pakkumine on luksus, mis on paljude lennukompaniide jaoks ennekuulmatu tegevus.

Lisaks tasub mainida, et hotellide kaugus lennujaamast on vägagi varieeruv. On kuuldud lugusid, kus on tervelt tund-poolteist hotelli sõidetud ning osad reisijad juba oma meelepaha selle peale avaldanud. Samas kui lend on alles 16 tunni pärast, siis erilisi probleeme see ei tekita.

0
0

Tagasi tulles oli Turkishi poolt organiseeritud selline hotell http://www.grandyavuzhotel.com/ Iseloomustuseks ütleks sama, mis eelmise kohta. Natuke väsinud aga asjalik, lennujaamast oli sõit palju kauem, ca 40 min. See hotell oli vähemalt linna mõttes parema koha peal, kaks suurt kuplit olid jalutuskäigu kaugusel :)

Äkki hiltoneid ja radissone antakse kontinentide vahelistele lendudele.

0
0

Kogemused on näidanud, et see on siiski üsna juhuslik ja Euroopa lendudel on võimalik saada hiltonitesse/radissonidesse ning pikamaalendudel nendesse "kohaliku standardi kohaselt" 5* hotellidesse

0
0
1
23
...
10
Lennupakkumised
Reisikaaslased