Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Veneetsiasse alates 35€
22. nov 21:24
Veneetsia
Linnapuhkus

Wizz Air pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Veneetsiasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast on saadaval alates 35€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid toome allpool välja vahemikus november - veebruar, saadavus on väga hea. Parima hinnaga lennupileteid leiab läbi Momondo.ee.

Wizz Air lendab erinevalt Ryanairist Veneetsia linnale lähemal asuvasse VCE lennujaama.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Veneetsias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Veneetsias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 14.01-17.01 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Veneetsia südames asuvas 4* hotellis maksab 3 ööks kokku 290€ ehk 145€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD TALLINNAST VENEETSIASSE

Tallinn-Veneetsia-Tallinn alates 35€

Toome teieni soodsad näidiskuupäevad vahemikus november - veebruar. Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 80€. Saadavus on väga hea, leia parima hinnaga lennupiletid läbi Momondo.ee

Seotud uudis: Veneetsia lükkas turismimaksu kehtestamise jälle edasi

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased