Edasi-tagasi otselennud Tallinnast Prahasse alates 93€
19. veebr 20:02
PrahaTšehhi
Linnapuhkus

Eurowings pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid uuele lennuliinile Prahasse. Edasi-tagasi otselennud Tallinnast Prahasse on saadaval alates 93€ eest. Saadavus on väga hea alates märtsi lõpust kuni oktoobrini, sealhulgas veetmaks Prahas ka pikk nädalalõpp või koolivaheaeg.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

MAJUTUSPAKKUMISED PRAHAS

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Prahas, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 06.06-09.06 (N-P):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles hea asukohaga 4* hotellis maksab 3 ööks kokku 287€ ehk 144€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD PRAHASSE

Tallinn - Praha - Tallinn alates 93€

  • Lennupiletite saadavus on vahemikus märts - oktoober
  • Soodsa hinnaga lende leiab ka pikaks nädalavahetuseks K-P, N-P, N-E
  • Mõnevõrra kallima hinnaga ka koolivaheaegadel
  • Väga hea saadavus ka teistel kuupäevadel
  • Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 145€
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Momondo.ee:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased