LOTi kampaania lendudele Aasiasse! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast alates 211€

Poola rahvuslikul lennufirmal LOTil hakkas tänasest kampaania lendudele Aasiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval vaid alates 211€ eest. Lennud toimuvad koostöös Nordicaga ning kõikidel lendudel on üks ümberistumine Varssavi lennujaamas. Soodsaimad lennupiletid leiab üles läbi Momondo.

Hinna sees on ka äraantav pagas. Valikus on nii Tokyo, Peking kui Kasahstani pealinn Astana. Soodsaid lennupileteid leidub novembrist kuni mai lõpuni. Me ei toonud välja eraldi näidiskuupäevi jaanuarist märtsini, aga saadavust jagub ka siis.

Reisikindlustus Reisikindlustusega oled reisiüllatusteks alati valmis. Sõlmi leping PZU e-poes  ja saad kuni 15% soodustust!

Hotellipakkumised Parima hinnaga öömaja leiab üles läbi hotellide hinnavõrdlusportaali HotelsCombined.ee.

Tallinn-Tokyo-Tallinn 451€

Tokyosse on soovitatav lennata just kevadel, kui on kirsipuude õitsemisaeg!

Soodsad lennupiletid on saadaval ka jaanuarist märtsini. Lennupiletite ostmiseks kliki näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo Saadavus on hea, toome välja ainult mõned näidiskuupäevad:

Tallinn-Peking-Tallinn 347€

Soodsad lennupiletid on saadaval ka jaanuarist veebruarini. Lennupiletite ostmiseks kliki näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo Saadavus on hea, toome välja ainult mõned näidiskuupäevad:

Tallinn-Astana-Tallinn 213€

Vihje: Kasahstanis on olemas ka mitmeid suusakuurorte.

Soodsad lennupiletid on saadaval ka jaanuarist märtsini. Lennupiletite ostmiseks kliki näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo Saadavus on hea, toome välja ainult mõned näidiskuupäevad!