Lufthansa: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malagasse alates 111€

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Malagasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 111€ eest ning lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega. Saadaval on hea valik lennukuupäevi septembrist kuni kevadeni välja . Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri või broneeri lennupiletid Lufthansa kodulehelt.

Hotellisoovitused Malagas

Parima hinnaga hotellipakkumised Malagas või mujal Andaluusias leiab üles hotellihindade võrdlusportaalist Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa suurepäraste reitingutega hotellis ibis Malaga Centro Ciudad, kus tuba kahele maksab kuueks ööks 425€ ehk 213€/per person. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 30.09-06.10 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST MALAGASSE

Tallinn-Malaga-Tallinn alates 111€

Soodsate lennupiletite ostmiseks kliki näidiskuupäevadel või broneeri lennupiletid Lufthansa kodulehelt.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee