Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Portosse al 132€
2. juuni 2023 15:08

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Portugali. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Atlandi ookeani äärsesse Portosse on saadaval alates 132€ eest. Soodsa hinna ja ühe ümberistumisega lennupileteid leidub sügiseks ja talveks Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo või osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

Portost saab huvi korral soodsalt edasi lennata ka näiteks Assooridele või Madeirale.

Vaata ka:

HOTELLIPAKKUMISED PORTOS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Portos või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST PORTOSSE

Tallinn - Porto - Tallinn alates 132€

Toome välja vaid väikse valiku saadaolevatest lennukuupäevadest. Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi momondo või osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased