Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Toskaanasse al 125€
2. juuni 16:08

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Toskaanasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Firenzesse on saadaval alates 125€ eest. Hea hinnaga lennupileteid leiabjuulist kuni 2024 aasta kevadeni välja. Alla 200€ lennupileteid leiab ka suveks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna otse lennufirma Lufthansa.com kodulehele ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Toskaanas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Toskaanas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST TOSKAANASSE

Tallinn - Firenze - Tallinn alates 125€

Toome välja vaid väikse valiku saadaolevatest lennukuupäevadest. Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi momondo või osta lennupiletid otse Lufthansa kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased