Lux Expressi kampaania - bussipiletid Tallinnast ja Tartust alates 6€
7. apr 2023 11:14

Toome vahelduseks lennupakkumistele ka suurepärase pakkumise bussifirmalt Lux Express. Nimelt pakuvad nad oma käimasoleva kampaania raames väga hea hinnaga bussipileteid Riiga, Vilniusesse ja Varssavisse (ja ka Riia lennujaama). Bussipiletid on saadaval alates 6€ eest! Soodsa hinnaga bussipiletid on saadaval nii Tallinnast, Tartust kui Pärnust. Lisaks Riiale leiab ka suurepärase hinnaga bussipileteid Vilniusesse (12€) ning Varssavisse (21€). Broneerimisel tuleb kasutada kampaaniakoodi " LUXJANES " ning soodustus lisandub otsimisel piletitele automaatselt. Reisiperioodiks on vahemik 11.04.23 - 21.06.2023 ning soodushinnaga pileteid saab soetada kuni 12.04.2023.

Suurepärase hinnaga bussipileteid leidub ka veetmaks (pikk) nädalavahetus või linnapuhkus koolivaheajal Riias või Vilniuses.

NB! Soodsa hinnaga bussipiletite arv iga väljumise kohta on piiratud. Otsi endale huvipakkuvad bussipiletid üles otse Luxexpress.eu

Loe ka:

LUX EXPRESSI KAMPAANIA

Tallinn-Riia 6€, Tallinn-Riia-Tallinn 12€

Sooduskoodiga otsingu näide:

Saadavus on väga hea. Otsi endale huvipakkuvad bussipiletid üles Luxexpress.eu

Tartu-Riia lennujaam 6€

Saadavus on väga hea peaaegu et kõikidel kuupäevadel kuni juunini välja. Ära unusta otsingul kasutada sooduskoodi LUXJANES !

Bussipiletite otsimiseks mine Luxexpress.eu

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased