Otselend detsembris: Helsingi- Cancun- Helsingi al 430€

Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Hotels.com - kogu boonuseid
Bonusway abil teed oma reisiostud nutikalt ja kogud boonuseid päris rahas. Kui liitud siin , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks ka 3 eurot tervitusboonust.

Hetkel on saadaval väga soodsad lennupiletid Helsingist Cancuni! Tegemist on Tuifly otselennuga ning soodsaima hinnaklassi piletid algavad 430 eurost. Lennupiletid on saadaval vahemikuks 03.12-17.12.
Piletiteni jõudmiseks leidmiseks kasuta otselinki allpool või otsi lennupiletid üles momondo abil.

Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad 300 euro äärtuses pagasikindlustuse lisakaitse tasuta kaasa! Loe kampaania tingimuste kohta siit.

Hotellid

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Cancunis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

Helsingi- Cancun- Helsingi al 430€

lennukuupäevad


Leia oma unelmate reis!
Rannapuhkus Maldiividel? Suurlinna tripp? Või hoopis suusapuhkus Alpides? Vali kõigi maailma sihtkohtade seast oma lemmik. Võid võita sinna reisi 5000 € väärtuses. Kampaania kestab kuni 19. novembrini 2017. Kampaaniat korraldab Bigbank. Osale kampaanias

Kõik odavad lennupiletid mugavalt ühelt lehel. Vaata soodsaid lennupakkumisi ning alusta oma reisi planeerimist siit
Lennupakkumised e-posti

Liitumisel saadetakse sulle kuni 3 korda nädalas uusi lennupakkumisi. Täpsemate pakkumiste reeglite määramiseks logi sisse ja tule lennupakkumiste leheküljele tagasi. Kui sul pole veel kasutajat siis esmalt registreeru kasutajaks.