Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Lõuna-Portugali alates 86€
11. aug 16:45

Norwegian pakub suurepärase hinnaga lennupileteid Lõuna-Portugali rannikule. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Farosse on saadaval alates 86€ eest. Toome allpool välja soodsaimad näidiskuupäevad otselendudele augustis ja detsembris, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid läbi Momondo.ee.

Vaata ka:

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinn-Stockholm-Faro-Stockholm-Tallinn, vajadusel vaheööbimisega Stockholmis, mis annab hea võimaluse ka selle linnaga tutvumiseks, kuupäevadel 09.12-01.01 on saadaval 199€ eest.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Faros

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Faros või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 10.12-11.12 (1 öö):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Faro südalinna hotellis maksab 1 ööks kokku 65€ ehk 33€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD STOCKHOLMIST FAROSSE

Stockholm-Faro-Stockholm alates 86€

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased