Otselennud: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Napolisse alates 62€

Wizzair teatas eile lennuliini avamisest Napoli ja Tallinna vahel. Hetkel leiad hea hinnaga otselende suvepikenduseks Tallinnast Napolisse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 62€ eest ning soodsate lennupiletite saadavus on ka sügiseseks koolivaheajaks. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Loe ka teemakohast uudist:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Napolis

Hea hinnaga hotellipakkumised leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali momondo.ee.

  • Näiteks võid leida toa suurepäraste reitingutega majutusasutuses N'Art Suites - Napoli koolivaheaja nädalavahetuseks (R-E) 132€ eest (66€ inimese kohta). Hinnas sisalduvad hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine. Näidiskuupäevadeks valisime 22.10-25.10, sarnase hinnaga majutust leidub ka teisteks kuupäevadeks.

LENNUPILETID TALLINNAST NAPOLISSE

Tallinn-Napoli-Tallinn al 62€

Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi skyscanneri.