Otselennud: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Varssavisse al 105€
24. aug 16:48

LOT Polish Airlines pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid otselendudele Tallinnast Varssavisse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 105€ eest ning soodsa hinnaga lennupiletite saadavust leiab alates oktoobrist kuni märtsini välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna LOT.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

NB! Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks Varssavis pikk nädalavahetus (K/N-P) ning samuti teistesse Poola linnadesse.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Varssavis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Varssavis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 18.10-23.10 (T-P):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Varssavi kesklinna hotellis maksab 5ks ööks 380€ ehk 190€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST VARSSAVISSE

Tallinn-Varssavi-Tallinn alates 105€

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab alates oktoobrist kuni märtsini välja. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või broneeri lennupiletid otse lennufirma kodulehelt LOT.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased