Otselennud: edasi-tagasi Tallinnast Varssavisse al 90€

LOT pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Varssavisse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 90€ eest ning saadavust leib vahemikuks märtsi keskpaik kuni juuni algus. Toome allpool välja näidiskuupäevad pika nädalavahetuse veetmiseks Varssavis, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks! Tegemist on otselendudega. Saadavus on tõesti suurepärane ja peaaegu kõikidel kuupäevadel. Otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee. Kui soovid otse kodulehelt osta siis LOT.com lehel on hinnad kuskil 15€ võrra kallimad.

NB! Suurepärase hinnaga lennupiletid on saadaval ka veetmaks kevadine koolivaheaeg Varssavis.

Booking.com, Agoda, RentalCars, HotelsCombined - ära unusta koguda boonusraha
Tee kõik ostud Bonusway kodulehe või nutirakenduse abil ja kogud tagasi kuni sadu eurosid. Liitu tasuta nüüd ja kogud lisaks esimese ostu boonustele 3€.

VEEDA PIKK NÄDALAVAHETUS VARSSAVIS

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Varssavis. Näiteks saab lennupiletid Tallinnast Varssavisse ja 3 ööd kesklinnas asuvas Ibise hotellis kätte vaid 125€/inimese kohta (reisides kahekesi).
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Järgnevalt näide soodsast pakkumisest vahemikus 28.03-31.03 (lennupiletid siin).
Hotellipakkumine Varssavis

LENNUPILETID TALLINNAST VARSSAVISSE

Tallinn-Varssavi-Tallinn alates 90€

Toome välja enamjaolt variandid veetmaks Varssavis pikk nädalavahetus (N-P), saadavust on peaaegu et kõikidel kuupäevadel alates märtsi lõpust kuni mai lõpuni. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo.ee .
Otse lennufirma kodulehelt LOT.COM ostes on lennupiletite hinnad ~15€ võrra kallimad.


Vaata lisainfot Swedbank.ee