Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Helsingist ja Stockholmist Cancuni alates 438€
13. märts 2023 12:52
CancunMehhiko
Rannapuhkus
Eksootika

Rootsi reisikorraldaja TUI pakub hetkel suurepärase hinnaga viimase hetke lennupileteid Mehhikosse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Stockholmist Cancuni on saadaval vaid 438€ eest ning Helsingist Cancuni vaid 495€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid kahenädalaseks puhkusreisiks leiab märtsis-aprillis. Hea hinnaga lennupiletite arv on piiratud!

Toome allpool välja ka näite, kuidas iseseisvalt broneerides saab lennud + hotelli kahenädalaseks puhkuseks hinnaga 853€/inimene!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

HOTELLIPAKKUMISED MEHHIKOS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Cancunis, Tulumis, Playa del Carmenis või mujal Mehhikos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 17.03-31.03 (14 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Tulumi hotellis maksab 14 ööks kokku 716€ ehk 358€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD MEHHIKOSSE

Stockholm - Cancun - Stockholm vaid 438€

Helsingi - Cancun - Helsingi vaid 495€

KAHENÄDALANE PUHKUS CANCUNIS

Broneerides eraldi nii lennud algusega Helsingist kui ka hotelli, saab kahekesi reisides kahenädalase puhkuse 853€ eest!

HIND KOKKU: 853€/per person reisides kahekesi.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased