trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Varnasse alates 157€

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Bulgaariasse, Musta mere äärsesse kuurortlinna. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Varnasse on saadaval alates 157€ eest. Soodsa hinnaga lennupiletitid leiab puhkamaks Kuldsetel liivadel suve pikendusena, oktoobris. Lendudel on olenevalt lennukuupäevadest 1-2 kiiret ümberistumist Frankfurdis või Viinis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt, kus hinnad on alates 174€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Varnas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Horvaatias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 09.10-16.10 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Varna vanalinna hotellis, mis asub mererannast alla 1km, maksab nädalaks ajaks kokku 290€ ehk 145€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST VARNASSE

Tallinn - Varna - Tallinn alates 157€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Varna (VAR), hinnad alates 174€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!