Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Tansaaniasse alates 496€
30. aug 21:54
Dar es SalaamSansibarTansaania
Rannapuhkus
Eksootika

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tansaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast India ookeaniäärsesse linna Dar es Salaami alates 496€ eest. Soodsa hinna ja ühe kiire ümberistumisega lennupileteid leiab hea saadavusega alates oktoobrist kuni veebruarini 2024. Lennupiletite hinnas sisaldub nii äraantav pagas 2x23kg kui ka toitlustus lennukite pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Dar es Salaami linnast umbes 2h laevasõidu kaugusel asub Sansibari saar.

Hotellipakkumised Tansaanias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Sansibari saarel või mujal Tansaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus Sansibari saarel näidiskuupäevadel 12.11-21.11 (9 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles rannaäärses basseiniga hotellis maksab 9 ööks kokku 629€ ehk 615€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TANSAANIASSE

Riia - Dar es Salaam - Riia alates 496€

Toome allpool välja soodsad näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletid on hinnaga kuni 505€. Saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel vahemikus oktoober - veebruar 2024.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased