Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist otselendudele Tenerifele ja Gran Canariale alates 182€
23. nov 2022 19:41
TenerifeGran CanariaKanaari saared
Rannapuhkus
Jõulud/Aastavahetus

Norwegian pakub hetkel Black Friday raames väga suurepärase hinnaga lennupileteid Kanaari saartele. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Helsingist Tenerifele ja Gran Canariale on hetkel saadaval alates 182€ eest. Soodsad hinnad on leitavad väga hea saadavusega reisimiseks alates detsembrist kuni märtsini 2023, sealhulgas on lennupileteid ka jõuludeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Kanaari saartel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Tenerifel või Gran Canarial, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

OTSELENNUD HELSINGIST TENERIFELE

Helsingi-Tenerife-Helsingi alates 187€

Toome välja soodsad näidiskuupäevad, kuid saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel vahemikus detsember-märts 2023. Kõik allpool leitavad lennupiletid on hinnaga kuni 215€, sealhulgas leidub pileteid ka jõuludeks.

OTSELENNUD HELSINGIST GRAN CANARIALE

Helsingi-Las Palmas-Helsingi alates 182€

Toome välja soodsad näidiskuupäevad, kuid saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel vahemikus detsember-jaanuar. Kõik allpool leitavad lennupiletid on hinnaga kuni 215€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased