Qatar Airways: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sansibarile al 525€

Qatar Airways pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Sansibarile. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval al 525€ eest. Saadaval on hea valik soodsaid lennukuupäevveebruari lõpust aprillini . Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või osta lennupiletid otse Qatarairways.com. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas, kui toitlustamine Qatar Airwaysi pardal.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Sansibaril

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Sansibaril, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee. Hetkel on kvaliteetsed hotellid Sansibaril vägagi hea hinnaga.

Toome välja ka näidispakkumise nädalaks ajaks.

Meie soovitus:

Villa Kiota

Tasuta tühistamisega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega hotellis maksab nädalaks 384€ ehk 192€/per person. Lisainfo ja broneerimine. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid.

LENNUPILETID TALLINNAST SANSIBARILE

Tallinn-Sansibar-Tallinn alates 525€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Qatarairways.com ja otsi lennupileteid marsruudil Tallinn (TLL) - Sansibar (ZNZ), kus lennupiletid on saadaval alates 559€ eest.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid pileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Näide Qatar Airwaysi kodulehelt:

Näide Skyscannerist: