Singapore Airlinesi lennupiletid Londonist erinevatele Vaikse ookeani saartele al. 723€. Valikus näiteks Fidži, Saalomoni saared kui Samoa

Kvaliteene lennufirma Singapore Airlines pakub hetkel koostöös Virgin Australiaga väga hea hinnaga lennupileteid Londonist erinevatele Vaikses ookeanis asuvatele saartele. Lendudel on ümberistumised nii Singapuris kui Brisbane's või Sydneys. Lennud on pikad, ning arvestama peab, et mõnel meie poolt välja toodud näidiskuupäeval tuleb veeta veidi pikemalt aega Singapuri või Sydney lennujaamas. Samas leidub ka kiirete ümberistumistega lennupileteid. Parim saadavus lendamiseks on aprilli lõpust kuni juuni alguseni, aga on ka erandeid. Võimalik on ka open-jaw kõikide meie poolt välja toodud saarte vahel.

Valikus on nii Fiji, Saalomoni saared, Tuvalu, Tonga kui Samoa!

Soodsaimad lennupiletid Tallinnast Londonisse leiad läbi Momondo

Reisikindlustus Reisikindlustusega oled reisiüllatusteks alati valmis. Sõlmi leping PZU e-poes  ja saad kuni 15% soodustust!

Hotellipakkumised Parima hinnaga hotellipakkumised erinevatel Vaikse ookeani saartel leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

Septembri jooksul 5% boonuseid booking.com-ist Bonusway.ee kaudu kogud veebiostudelt raha tagasi. Kui liiitud selle lingi abil bonusway.ee/trip , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks veel ka 3 eurot tervitusboonust!

Lennupiletid Vaikse ookeani saartele

Soodsaimad lennupiletid leiad üles klikkides allpool toodud näidiskuupäevadel või Momondost