Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Lõuna-Aafrika Vabariiki alates 398€
27. okt 2022 17:58

KLM pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Lõuna-Aafrika Vabariiki. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Kaplinna on saadaval alates 398€ eest. Tegemist on lendudega, kus on mõlemal suunal üks kiire ümberistumine Amsterdamis ning hinna sees on ka toitlustus lennukite pardal. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimaks aprillis-mais 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta kuupäevad KLM'i kodulehele.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Lõuna-Aafrika Vabariigis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kaplinnas või mujal LAV´is, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID LÕUNA-AAFRIKA VABARIIKI

Helsingi-Kaplinn-Helsingi alates 398€

Toome välja soodsad näidiskuupäevad vahemikus aprill - mai 2023, kus kõikide lennupiletite hinnad on kuni 435€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta kuupäevad KLM'i kodulehele.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased