Turkish Airlines: edasi-tagasi lennupiletid Paraguaysse vaid 525€
19. apr 17:26

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Lõuna-Ameerikasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Paraguay pealinna Asunciónisse on saadaval alates 525€ eest, seejuures hinna sisse kuulub ka 2x23kg äraantav pagas ja toitlustus lennukite pardal.

MAJUTUSPAKKUMISED PARAGUAYS

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse pealinnas Asunciónis või mujal Paraguays, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 19.11-20.11 (1 öö):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles pealinna hotellis maksab 1 ööks kokku 46€ ehk 23€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID PARAGUAYSSE

Tallinn - Asunción - Tallinn alates 525€

  • Soodsa hinnaga lennupileteid leiab mais, oktoobris-novembris
  • Hinna sisse kuulub ka 2x23kg äraantav pagas ja toitlustus
  • Väljatoodud lennud on kahe ümberistumisega. Leidub nii kiireid kui ka pikemaid päevaseid peatusi Madridis ja öiseid 12h+ peatusi Istanbulis, mille puhul Turkish Airlines organiseerib tasuta hotelli kui tingimused on täidetud, loe täpsemalt Turkish Airlinesi kodulehelt või SIIT
  • Saadavus on antud vahemikel väga hea ka teistel kuupäevadel, valikut suurendab nii pikemate ümberistumistega kui ka kallima hinnaga lennud
  • Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 600€
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee

Hinnanäide Momondo.ee:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased