Turkish Airlines suvel Balkanile: edasi- tagasi lennupiletid Tallinnast Albaaniasse ja Serbiasse al 178€. (Lai valik kuupäevi!)

Turkish Airlines pakub hetkel väga soodsaid lennupileteid suveks Tallinnast Balkani poolsaarele!. Edasi- tagasi lennupiletid Tallinnast Serbiasse on saadaval alates 178€ eest ning Tallinnast Albaaniasse al 198€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leidub märtsist kuni septembrini. Kõik meie poolt välja otsitud lennupiletid on kiirete ümberistumistega.

Piletiteni jõudmiseks kliki näidiskuupäevadel allpool või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi momondo.ee.

Lisaks vaata kindlasti ka allpool olevaid open-jaw lennupiletite kombinatsioone Sarajevo, Zagrebi, Tirana ning Belgradi vahel.

Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad kuni 15% soodustust! Vaata pakkumist siit

Hotellid

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

LENUPILETID ALBAANIASSE

Albaanias jagub avastamist kindlasti rohkemaks kui nädalaks ajaks. Albaania lõunaosas asuvad imelised rannad ning idaosas Ohridi järv. Põhjaosas asuvad imeliste vaadetega mägisemad alad, mida tasub suvel samuti külastada.

Tallinn-Tirana-Tallinn 198€

Soodsa hinnaga lennupileteid leidub juba kevadest alates kuni sügiseni välja. Otsisime välja lennupiletid suveks. Saadavust jagub ohtralt ning toome välja ainult mõned näidiskuupäevad. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need üles läbi Momondo.ee

LENUPILETID SERBIASSE

Tallinn- Belgrad- Tallinn alates 178€

Saadaval on ka teisi lennukuupäevi, endale sobivaid kontrolli läbi momondo

NÄITED OPEN-JAW LENNUPILETITEST:

Tallinn- Tirana// Belgrad- Tallinn al 202€

13.07-21.07

Tallinn- Tirana// Zagreb- Tallinn al 214€

13.07-22.07

Tallinn- Belgrad// Sarajevo- Tallinn al 225€

13.07-22.07

Tallinn- Tirana// Sarajevo- Tallinn al 233€

13.07-22.07