Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Mombasasse alates 558€
12. mai 2022 13:36

Turkish Airlines pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Riiast Keenia rannikule, Mombasasse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 558€ eest ning ohtralt soodsa hinnaga lennupileteid leiab sügiseks ja talveks. Lenuupiletite hinnas sisaldub nii äraantav pagas, kui ka toitlustamine Turkish Airlines'i lennukite pardal. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Istanulis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Keenias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Keenia rannikul, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee. Parimad rannad Mombasa lähedal leiad Diani või Watamu ümbruses.

LENNUPILETID RIIAST MOMBASASSE

Riia-Mombasa-Riia alates 558€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivad kuupäevi läbi Momondo.ee.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased