Ümbermaailmareisi lennupiletid Tallinnast alates 865€
22. jaan 2023 21:21

Toome tripikateni idee, kuidas saab alates septembrist teha pooleteise kuni kahekuulise tripi ümber maakera alates 865€ eest. Meie poolt välja toodud reisi alguse saab valida septembris alguses ja keskpaigas ning tagasilennud vahemikus novembri algus ja keskpaik. Selle ühe reisi vältel külastad sa nii Austriat, Saudi Araabia Kuningriigi Pärsia lahe äärset Dammamit (ning huvi korral sealt Bahreini), Araabia Ühendemiraatide turismimekat Dubaid, Filipiine (kaasa arvatud Boracayd), Jaapani pealinna Tokyot, Kaliforniat ning Londonit. Tegemist on puhtalt ideega kasutamaks ära soodsa hinnaga lennupileteid. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel. Nii mõnegi soodsaima variandi puhul on tegemist odavlennufirmade kõige soodsama pilethinnaga, seega arvestama peab lisakuluga pagasi olemasolul.

ÜMBERMAAILMAREISI LENNUPILETID KOKKU ALATES 865€

Tallinn-Viin alates 46€

Alusta oma reisi hilissuvisest Austriast. Mõistlike hinnaga lennupileteid pakuvad nii Ryanair kui ka airBaltic.

Screenshot:

Viin-Dammam (Saudi Araabia) alates 28€

Viinist lendab Wizz Air väga soodsa hinnaga Pärsia lahe äärsesse Saudi Araabiasse. Dammami külje all asub kohe ka Bahrein.

Screenshot:

Dammam-Abu Dhabi(AÜE) alates 23€

Dammanis baasi avanud Wizz Air pakub hetkel lennupileteid Dammamist tunniajase lennu kaususel AÜE-s asuvasse Abu Dhabisse vaid 23€ eest. Saadavus on väga hea nii septembris kui oktoobris. Lisaks Abu Dhabi külastamisele saab kirja veel ühe linnukese Araabia Ühendemiraatidest, sest järgmine lend toimub Abu Dhabist pooleteise tunnise bussisõidu kaugusel asuvast Dubaist.

Screenshot:

Dubai-Manila alates 124€

Edasi viib reis Filipiinidele! Cebu Pacific pakub lennupileteid otselendudele Manilasse alla 150€ eest peaaegu, et kõikidel päevadel terve sügise jooksul. Edasi-tagasi on saadaval alla 200€, seega need lennupileteid võiksid huvi pakkuda ka nendele, kes plaanivad sügisel reisi Dubaisse).

Screenshot:

Manila-Kalibo (Boracay) alates 157€

Külasta pikalt kinni olnud Boracay saart. Alla 30€ lende Manilast Kalibosse leiab peaaegu et kõikidel kuupäevadel terve sügise vältel

Screenshot:

Kalibo - Tokyo alates 153€

Boracay saarelt tuleb järgmine lend Jaapanisse, Tokyosse. Ühe ümberistumisega lennud on saadaval alla 200€.

Screenshot:

Tokyo-Los Angeles alates 257€

ZIPAIR pakub hetkel ühesuuna lennupileteid Tokyost Kalifornasse alates 257€ eest ning saadavust leiab kuni oktoobri lõpuni. Järgmine lend edasi toimub teisest Kalifornias Vaikse ookeani ääres asuvast suurlinnast San Franciscost, seega tuleb liikuda Los Angelesest sinna kuidagi kohale. Bussiliiklus mõlema linna vahel on olemas. Kui on aega, siis saab külastada kolmnurka Los Angeles, Las Vegas ja San Francisco.

Näidiskuupäevad:

Screenshot:

San Francisco - London alates 166€

TAP Portugal pakub hetkel väga hea hinnaga üheotsapileteid San Franciscost (ja ka mujalt USA sihtkohtadest) erinevatesse Euroopa linnadesse. Valisime välja Londoni, aga sarnase hinnaga lennupileteid leiab ka Hispaaniasse ja Kesk-Euroopa suurematesse linnadesse. Lennud toimuvad üle Lissaboni.

Screenshot:

London-Tallinn alates 50€

Londoni ja Tallinna vahel lennuliiklust jagub ning selle pileti soovitame hetkel ostmata jätta, sest tulevikus saab need piletid vast soodsamalt.

Näidiskuupäevad:

Screenshot:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased