Veahind! Edasi-tagasi lennupiletid Kopenhaagenist New Yorki alates 175€ (KLM/AF/Delta)

Pakkumine kiirematele!

Delta koostöös teiste Skyteami liikmetega pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Kopenhaagenist New Yorki! Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval vaid alates 175€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leidub jaanuarist kuni juunini välja. Tõime välja valiku soodsaid kuupäevi. Otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo

Soodsa hinnaga lennupiletid Tallinnast Kopenhaagenisse leiad samuti läbi Momondo.

Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad 300 euro äärtuses pagasikindlustuse lisakaitse tasuta kaasa! Loe kampaania tingimuste kohta siit.


Leia oma unelmate reis!
Rannapuhkus Maldiividel? Suurlinna tripp? Või hoopis suusapuhkus Alpides? Vali kõigi maailma sihtkohtade seast oma lemmik. Võid võita sinna reisi 5000 € väärtuses. Kampaania kestab kuni 19. novembrini 2017. Kampaaniat korraldab Bigbank. Osale kampaanias

Hotellid New Yorgis

Parima hinnaga hotellipakkumised New Yorgis leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

Kopenhaagen-New York-Kopenhaagen alates 175€

Soodsaid kuupäeva leidub rohkemgi. Otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo või klikkides allpool olevatel näidiskuupäevadel.

Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Hotels.com - kogu boonuseid
Bonusway abil teed oma reisiostud nutikalt ja kogud boonuseid päris rahas. Kui liitud siin , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks ka 3 eurot tervitusboonust.