Austria (Söldeni) suusareis 16-24 märts 2019

Austria

Otsime veel 6 toredat reisikaaslast Austria (Söldeni) suusareisile.
Tegemist ei ole reisibüroo poolt korraldatava reisiga, vaid mitmed väiksemad seltskonnad on oma jõud ühendanud. Oleme tellinud ise bussi, broneerinud majutuse, et saaksime nautida võimalikult mugavat reisi, kus bussis on piisavalt ruumi. Peatuste kohad ja sõidugraafiku saame ise valida. Reisikaaslaseid otsime juurde põhjusel, et osadel inimestel, kes algselt plaanisid meiega reisile tulla, ei ole kahjuks võimalik erinevatel põhjustel reisiga ühineda. Majutus on meil broneeritud 34-le inimesele ja buss on broneeritud 63-kohaline. (igale täiskasvanule on mõeldud 2 ne iste).

Reisi aeg: 16.03.2019 – 24.03.2019
Reisi kestvus: 9 päeva (5 päeva mäel)
Reisi hind: Hind bussiga:
Täiskasvanule 610.- eurot, lapsed kuni 12a. 390.- eurot

SÖLDENis on kaks liustikku ja kokku seitse üle 3000 meetri tõstvat tõstukit – selliseid looduslikke eeldusi on vähestel maailma suusakeskustel.
Ötztali orus on kaks suurt suusakeskust: Sölden ja Obergurgl-Hochgurgl. Sölden on piki oru põhja kulgev pikaks venitatud küla, mis on tuntud hoogsa ja meeleoluka after-ski poolest. Külast pääseb gondeltõstukitega kahele omavahel ühenduses olevale mäele. Gaislachkogli 3058 m tipust avaneb imeilus vaade Ötztali orule ja saab alguse keskuse eliitrada, mis pakub oma suure kõrguste vahega sõidulusti heal tasemel sõitjaile. Kord nädalas avatakse pikk valgustatud suusanõlv, mis pakub tõelist sõidumõnu ja muljetavaldavat öist mägede panoraami.
Giggijoch (2248 m) on mitmekülgsema radade valikuga – sinised rajad algajatele, lumelauapark, mogulrajad ning paar arvestatavat musta rada. Giggijochilt on mugav jätkata teekonda Rettenbachi ja Tiefenbachi liustikule.
Kahekümneminutilise bussisõidu kaugusel asub Obergurgl-Hochgurgl, kus kehtib alates 2017 a Söldeniga sama tõstukipilet. Siit leiab laiad heas korras rajad, rahulikuma miljöö, uhked vaated ja vähem rahvast.
Pärast tegusat suusapäeva pakub Söldenis lõõgastust spordikeskus Freizeit Arena, kus on bassein, saunakompleks, fitness-keskus, tennisehall, keeglirajad ja restoran.

LISA INFO: Tarmo Olu, email: olutarmo@hot.ee telefon: 52 78 563