Mais usasse

California

Olen avastanud enda jaoks suure ameerika ja tahaksin minna nüüd mais LA-sse ja selle ümbruse läbi sõita ehk siis selline pisikene nädalane roadtrip. Olen rohkem looduse ja ilusate kohtade huviline, mitte hotellis basseini ääres puhkaja. Samas naudin usa muskelautodega sõitmist. Mure on selles, et hetkel pole kedagi kes viitsiks nii kaugele trippi edasi võtta. Olen siis M32.

Tere. Uurin huvi pärast, et kas oled endale reisikaaslase(d) leidnud? Ise olen 9.-11. mai Bostonis ja kuna esimest korda USAs, siis ei tahaks päris niisama koju tagasi minna. Kaalun, kas teha miinimumprogramm (New York) või teha suurem ring. Soovikski näha just läänekaldale jäävaid paiku.

Yosemite on amazing and absulute MUST, sinna tasub minna California kontekstis igal juhul, kas olles eelnevalt seal matkanud või mitte.

Hei! hetkel pole leidnud ja asi veel suht lahtine lendude osas ka.

Reis toimuks 2-8 mai ja algusega helsingist norwegianiga. Kokku läheks lend+majutus+autorent umbes 530 eur, kui minna kahekesi, kolme või neljakesi saaks kulusid veel natukene optimeerida:) konkreetset plaani pole ega ei tule, sooviks grand cannioni juures ära käia ja san diegos aga plaanid tulevad vastavalt tujudele kohapeal :)

Tervitused!

Läheme 7. juuni läänerannikule, kus külastame ka San Diegot(ka San Francisco, Las Vegas, Los Angeles, seal hulgas siis palju loodust, kanjonid, rahvuspargid, kus kõrbed, kosed, sekvoiad, San Diego loomaaed koos veepargiga), tripi pikkus umbes kuu, oled huvitatud ühinema, anna teada.