trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Kas keegi lähiajal mehhikos käinud? Või läinud sinna just? Kuidas olukord on?

Väga huvitavad nõuandjad siin koos... must reede tähendab, et saab 28-29.11 osta pileteid reisile kuni 13.02.2020 aga neid igale reisile piiratud arv, ehk siis kui 1e piletid otsas siis saab tavahinnaga edasi osta neid. Cocoboco võiks küll sellised nõuanded endale jätta :) Kui soovid kõike täishinnaga osta siis palun, keegi ei keela

Kas keegi on lähiajal ka seal käinud nö päevatripil? Endal maandub lennuk hommikul 6.40 ja edasi läheb 21.50 ehk siis aega terve päev. Mida seal teha? Ja kui lihtne on lennujaamast kuhugi pääseda? 

Hinnad poodides sama täpselt nagu lõuna soomes. Baaris õlu muidugi 7 eur 0.33. Restoranid väga kallid seal aga pizza kohad suht 10 ringis pizza. 

Vau! Väärt infot siin :) Ise lähen veebruaris Lõuna-Ameerikat avastama (vähemalt sinna pilet ja plaan on olemas). Kuidas seal lood hotellide ja bussi piletitega? Kas viimasel hetkel otsides leiab midagi? Ma ei taha väga ette bronnida midagi, kuna plaan on jooksvalt plaane teha... Alustan Argentiinast ja loodaks Peruusse välja jõuda kunagi( plaan 3-4 kuud kohapeal). Mis ajal teema algataja sinna kanti plaanib minna?

Ma olen üldiselt saanud mingi kupongi hüvitiseks, kui lounge täis. Näiteks Heathrow on koguaeg täis olnud siiani, kui mina sinna sattunud ja siis oli mingi 15-25 naela kupong vms... Aga samas mul piiramatu külastusega kaart, mis tuli Amex platinumiga kaasa Siiani LAX lounge on meeldinud kõige rohkem, hea asukoha, toitude ja jookidega.

Mul oli oktoobris malaisiasse ( KL) teisel korral sisenemisel  väiksem küsitlus ja taheti näha, et mul oleks olemas pilet sealt riigist ka väljumiseks.

Ma mõtlesin selle all kittilä-tankavaara-sodanküla-rovaniemi.

Ehk siis kohad, mis mulle huvi pakkusid sõitsin läbi...täpsustuseks...

Kittiläs on talvel üliilus aga pigem plaaniks minna sinna tagasi veebruari alguses...

Kui väga palju asju ei plaani kaasa võtta siis tasub igaljuhul minna lennukiga! Suvel oli isegi lennuk kõige odavam variant. Helsinkist norwegianiga. Talveks saab ka häid variante, kui kuupäevade suhtes paindlik olla :)

Oleneb mis Sind seal huvitab?

Käisin just augustis lapimaal ringi trippimas :) lennukiga helsinkist rovaniemi...sealt rendikas ja sõitsin kogu ala läbi. Paar aastat tagasi käisin talvel autoga...see oli päris korralik sõit... See talv plaan minna uuesti autoga, kuna tahaks saani ka ise kaasa võtta.

Ubudis ka sajab pea igapäev...

Ma seiklesin bali saarel 250cc ninjaga ja pole a kat lube. Normaalselt sõites ei jää kellegile silma, politseid nägin piisavalt aga kiiver ja pikad riided aitavad ;) 125cc Honda F1 on ka täitsa piisav ja säästlik pill.

Ma olen pea 2 nädalat siin ringi trippinud ja ei ole küll mingist eriolukorrast midagi kuulnud...homme plaanis sinna vulkaani juurde uurima minna...oma silm on ikka kuningas :)

Aga raha vahetuse kohapealt soovitan siin kohapeal vahetada! Ja enamik hotellid lisavad kaardiga maksmise eest 3% tasu juurde! Niiet sularaha patakad kaasa :)

Ma loodan ka homme sinnapoole liituda :)

Uut infot tuleb koguaeg! Siin piisavalt linke antud, et seda kõike jälgida saaks :) Hetkel ikka 4 tase.

Ma olen ka minemas sinna 04.10 ja tundub just põnevam selline seiklus :) Kuigi loodan, et kui balile ei saa, siis singapuri ikka lennuk ära viib ja sealt kohapealt uued sihtkohad vaadata või üldjuhul tühistatakse terve lend siis ära?

alamos on vanad nationali autod ja nationalis saad ise valid auto, mis sulle meeldib :) põhjalikumalt saab selle kohta https://trip.ee/foorum/uldfoorum/europcar-usa-s-kogemusi-voi-national

Asi lahenes siis õnneks meie kasuks ikka. Majutaja kirjutas lõpuks meili, et saadab koristus arve meilile ja tühistab kaardi bronni, kui arve makstud. Sai saadetud pmst pikalt ja pole tulnud arvet ning raha on ka lahti lastud. Üritas lihtsalt raha välja petta :) Kasulik hoiatus edaspidi ehk teistele :)

Aga eks annan teada, mis booking selle kohta vastab!

Kohe peale broneeringut tuli kiri, et koristamine (68eur) ja linad(15eur/in) peab eraldi maksma. Linadega veel leppisime aga kirjutasime kohe, et koristusega küll pole nõus ja võime ise sama puhtaks jätta, kui tulles. Ag kindlasti ei kavatse ma seda asja nii jätta ja üritan bookingult täpsemalt kommentaari saada, telefonis rääkides omanik naeris selle peale, kui lubasin bookingule kaebuse teha selle kohta :) Selle teema tegin ka sellepärast, et teisi hoiatada selliste võimalike jamade eest. Kõige targem oleks olnud nõuda sel juhul broneeringu tühistamist.

Ma ei reisi just esimest päeva läbi bookingu...

Hinnad on apartemendi kohta 2 öö eest ei ole apartemendi hinna sees: € 18.00 kuurordimaks peatumise kohta

Ehk siis maksin selle summa mis oli nõutud ja koristust polnud algselt üldse sees, et tuleb eraldi juurde maksta, alles peale broneeringut teatas omanik, et peab eraldi ka koristuse eest maksma.

Puhastus- ja koristusteenused Igapäevane koristusteenus (lisatasu eest)

Tegu selle kohaga... http://www.booking.com/Share-Rn2kgG

Igatahes pooled ei saanud minu mõttest aru! See foorum on muutunud ka juba kahjuks selliseks, et küsida ja nõu anda enam ei julge, kuna siin kõik eksimatud... Peace :)

Asi oli lihtsalt põhimõttes, kuna kokku lepitud, et jätame korteri puhtaks ja koristustasu ei lisandu. Ega ei hakkagi muud tegema, kui saab lihtsalt halva hinde ja kommentaari, kuna rõdul häiris haisev ämber konidega ja võtit pidi mööda naabreid taga ajama. Aga edaspidi arvestaks siis, et koristustasust ei pääse :)