Tenerifele talvituma

Tenerife

60+ mittesuitsetav, tegus ja aktiivne naine otsib kaaslast(eelistatult samadega huvide ja harjumustega)kellega koos üürida korter ning minna Tenerifele paariks kuuks või natukene kauemaks talvituma. Esialgne plaan on leida sobiv elukoht saare põhja poole(Puerto de La cruz, La Orotava, Santa Ursula), mis on pensionärile sobilikumas hinnaklassis, kui lõuna pool. Saare põhja pool on lopsakama loodusega, malbema ja stabiilsema kliimaga, rahulikum, rohkem kohalikku elu pakkuv. Samas on olemas läheduses suur ostukeskus, ookean, restoranid,meelelahutus võimalused, pargid, metsad jms. Hea bussiühendus pealinna Santa cruziga ning otsebuss ka lõunasse(kui peaks soov olema rohkema melu ja suuremate randade järele). Samas võib pakkuda ka teisi Tenerifel talvitumise võimalusi(korteri üürimine või toa üürile andmine lõunas). Huvi korral palun kiri postkasti ning siis saab juba täpsemalt planeerida.

Tuttaval härral ka 60+ sama mure. Kui ka meesterahvas sobiks siis kuidas kontakti saab?

Tere ,mina tahaks heameelega kuuks ajaks minna.Olen ka naisterahvas,just paras aeg minna vanu konte soojendama ja vb ka seljakotiga magedesse ,ka kergematele loodusmatkadele,mida väga armastan, Olen olnud La Orotavas,imeilus ja kogu pôhjapool ongi rohelisem ja vaiksem. Palun kirjutage studearomantika@gmail.com. Saame kokku ja arutame!

Tere me oleme mehega pensionärid ja oleksime hea meelega paar kuud Teneriffel, aga siiani pole leidnud sellist punti kellega koos üürida maja või elamist hulgnisti ju odavam ja ka lõbusam,me saaks sõita peale 10 jaan.Kui ühendust soovite siis aadress laavistu@gmail.com